ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ

БАСҚАРМАСЫНЫҢ “ҚАЗАНҒАП АТЫНДАҒЫ ҚЫЗЫЛОРДА

ЖОҒАРЫ МУЗЫКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ”  КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КӘСІПОРНЫ

A- A A+

ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫНЫҢ БІЛІМ

БАСҚАРМАСЫНЫҢ “ҚАЗАНҒАП АТЫНДАҒЫ ҚЫЗЫЛОРДА

МУЗЫКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ”  КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КӘСІПОРНЫ

КОММУНАЛЬНОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ

КАЗЕННОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ

“КЫЗЫЛОРДИНСКИЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ

КОЛЛЕДЖ ИМЕНИ КАЗАНГАПА” УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ КЫЗЫЛОРДИНСКОЙ ОБЛАСТИ

Казахстан ратифицировал протокол о присоединении Армении к соглашению ЕАЭС КЗ

Казахстан ратифицировал протокол о присоединении Армении к соглашению ЕАЭС КЗ

Казахстан ратифицировал протокол о присоединении Армении к соглашению ЕАЭС КЗ

Казахстан ратифицировал протокол о присоединении Армении к соглашению ЕАЭС КЗ

Емтихан қорытындысы

«Хореография өнері» мамандығы бойынша комиссия шешімімен емтиханнан өткен талапкерлер тізімі: 

 

1.     Бекниязов Дамир Өмірұлы

2.     Оспанов Ерлик Нурланович

3.     Ақтаева Ақайым Жандосқызы

4.     Пазылбекқызы Ақмейір

5.     Қамбар Айжан Ергенқызы

6.     Марат Мереке Маратқызы

7.     Абдреева Асель Куанышбековна

8.     Кенжебек Фараби Жанатбекұлы

9.     Әділбаева Айгерім Рустамқызы

10.   Жумабаева Қаракөз Серікқызы

 

«Хореография өнері» мамандығы бойынша комиссия шешімімен емтиханнан өтпеген талапкерлер тізімі:

 

1.     Калдыбай Ақбота Нурсултанқызы

2.     Майлыбаева Зарина Төребекқызы

3.     Бахытжанқызы Нұрсая

 

 

 

Қабылдау комиссиясы

 


«Үрлемелі-соқпалы аспаптар» мамандығы бойынша комиссия шешімімен емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

 

1.     Мақсұтбеков Дәуіржан Кәрімұлы (флейта)

2.     Махамбет Нариман Жандарұлы (флейта)

3.     Талғат Нариман Талғатұлы (гобой)

4.     Бисенов Темірлан Бектайұлы (гобой)

5.     Мусаханов Алихан Айдарбекұлы (фагот)

6.     Мәлікайдаров Олжас Қайратұлы (труба)

7.     Төлеубаев Ұлықбек Бисенбекұлы (кларнет)

8.     Нағашыбаев Дәурен Аралбекұлы (кларнет)

9.     Жаулыбаев Нұрдана Жарқынбекұлы (тромбон)

10.   Абай Еркебұлан Талғатұлы (саксофон)

11.   Сардан Данияр Сағатұлы (саксофон)

12.   Рахимов Дамир (саксофон)

13.   Тілектес Нұрғиса Кемалұлы (ұрмалы)

14.   Байғараев Нұрлыхан Дәулетұлы (ұрмалы)

 

«Үрлемелі-соқпалы аспаптар» мамандығы бойынша комиссия шешімімен емтиханнан өтпеген талапкерлер тізімі:

 

1.      Дайрабаев Нұрдаулет Бахытұлы

2.      Үсенханұлы Нұрдәулет

3.      Кошмырзаұлы Қуат

4.      Медетбаева Дамира

5.      Садуақасов Еламан Бактибайұлы

 

 

 

 

Қабылдау комиссиясы

 


«Ішекті аспаптар» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

 

1.     Мақсұтқызы Бота (альт)

2.     Шаншархан Ұлпан Батырханқызы (скрипка)

3.     Адаев Аслан Ғалымжанұлы (контрабас)

 

 

 

 

Қабылдау комиссиясы


«Хорда дирижерлік ету» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

1.     Алтай Диана Ержанқызы

2.     Аягузова Нұрай Русланқызы

3.     Әбілқасым Қуаныш Сапарханұлы

4.     Боранова Фатима Оразовна

5.     Базарбек Бекарыс Русланұлы

6.     Меңдібелла Әмина Ғалымжанқызы

7.     Дауен Данияр Алиұлы

8.     Нағашыбай Мәди Мақсұтұлы

9.     Мырзағали Перуза Ертасқызы

10.   Сиязбек Қына Талғатқызы

 

«Хорда дирижерлік ету» мамандығы бойынша комиссия шешімімен емтиханнан өтпеген талапкерлер тізімі:

 

1.     Сайлаубек Фариза Асылбекқызы

2.     Айтбай Эльмар Маратұлы

 

 

 

Қабылдау комиссиясы


«Фортепиано» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

  1. Алдабергенова Жансая Аманбекқызы
  2. Пернебек Динара Ержанқызы
  3. Мендиярова Айзере Асқар0ызы
  4. Тәңірберген Аяжан Нұрбекқызы

 

 

 

Қабылдау комиссиясы


«Халық аспаптары» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

Домбыра

 

1.      Ережеп Алтынарай Қуанышқызы (домбыра)

2.      Жалғас Айым Қаршығақызы (домбыра)

3.      Алдабергенова Дина Жаксыбаевна (домбыра)

4.      Маханова Аяжан Турегуловна (домбыра)

5.      Нұржаубай Ақбаян Нұрланқызы (домбыра)

6.      Тәжібек Қуаныш Сиезбекұлы (домбыра)

7.      Әмит Адель Сәбитқызы (домбыра)

8.      Ануарұлы Мирас (домбыра)

9.      Абдуллаев Айбек Кеңесұлы (домбыра)

10.  Бурибай Шұғыла Мухтарқызы (домбыра)

11.  Марат Диас Сағымбайұлы (домбыра)

12.  Айдарбек Жарқынбек Жанқабылұлы (домбыра)

13.  Нұрмағанбетов Нартай Ерланұлы (домбыра)

14.  Аманжол Аружан Еркінқызы (домбыра)

15.  Маханбетжан Мерей Асанұлы (домбыра)

16.  Сейлханов Жанболат Нұрлыбекұлы

 

Баян

17.  Кылышбаев Жомарт Қонысбекұлы (баян)

18.  Жәрімбетов Нұржан Сұлтанбекұлы (баян)

19.  Әшімхан Мейіржан Бауыржанұлы (баян)

20.  Нуруллаев Бақдәулет Чагдарбекұлы (баян)

21.  Болатұлы Қуаныш (баян)

22.  Мылтықбай Ербол Қайратұлы (баян)

23.  Мейрланқызы Гүлназым (баян)

 

Қыл қобыз

24.  Тасболат Аружан Талғатқызы

25.  Рүстемұлы Нұрлыбек

 

Прима

26.  Серікбай Венера Өскенқызы (прима)

27.  Әбдімәжитова Марал Әбдіжәмитқызы (прима)

                          

Қобыз

28.  Еркінқызы Нұрай (прима-қобыз)

29.  Жұмабаева Айсары Темурқызы (қобыз)

30.  Меңдібілла Ақбота Ғалымжанқызы (кобыз)

 

Шертер

31.  Асылбеков Нұрболат Шагдатханұлы

 

Бас домбыра

32.  Райсов Темірлан Оңталапұлы (бас домбыра)

 

 

 

«Халық аспаптары» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өтпеген талапкерлер тізімі:

 

1.      Әбиев Береке Нұрлыбекұлы

2.      Базарбаева Айша Болатқызы (кобыз)

3.      Нұғман Әсет Жаңлықұлы (домбыра)

4.      Советұлы Закир (домбыра)

5.      Амангелдиев Айбол Шадиярұлы

6.      Оңғаров Мағжан Оңғарұлы (баян)

7.      Іздегенова Ару Берікқызы (кобыз)

8.      Аяғанов Бексұлтан Алтынбайұлы (домбыра)

 

 

 

 

Қабылдау комиссиясы

 


«Ән салу» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өткен талапкерлер тізімі:

 

 

1.      Абуов Дінмұхаммед

2.      Әбдікерім Ақмарал Ролланқызы

3.      Куандыков Әсет Қуатжанұлы

4.      Аманжолова Маржан Сақитжанқызы

5.      Камал Зарина Булатбек0ызы

6.      Шадыбек Нұрбек Нұржанұлы

7.      Сағындықова Баянсұлу Әуезханқызы

8.      Көпжан Жайна Асылбекқызы

9.      Жаксымуратова Айзат Ермуратовна

10.  Орынбай Диана Серікқызы

11.  Абдыханиев Нурсаин Куттибаевич

12.  Бақытұлы Нұрберген (хәдо)

13.  Өтеп Батырбек Бауыржанұлы (хәдо)

14.  Қонысбаева Альбина Болатқызы (хәдо)

15.  Шынбергенов Қанатбек Қуатбекұлы (хәдо)

 

 

 

«Ән салу» мамандығы бойынша комиссия шешімімен

емтиханнан өтпеген талапкерлер тізімі:

 

 

1.      Қабылбек Исахан Есенұлы

2.      Ахмет Ерсұлтан Рахыманұлы (хәдо)

3.      Айдарова Ақерке Шәкетқызы

4.      Амангелді Көркемай Әділқызы

 

 

 

Қабылдау комиссиясы